4608X-101-203LF
4608X-101-203LF
Part Number:
4608X-101-203LF
Producent:
Bourns, Inc.
Opis:
RES ARRAY 7 RES 20K OHM 8SIP
Arkusz danych:
4608X-101-203LF.pdf
Wprowadzenie
Kupować 4608X-101-203LF z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±2%
Współczynnik temperaturowy:±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:8-SIP
Rozmiar / Wymiar:0.798" L x 0.098" W (20.27mm x 2.49mm)
Seria:4600X
Oporność (Ohm):20k
Moc na element:200mW
Opakowania:Bulk
Package / Case:8-SIP
Inne nazwy:4608X-1-203LF
4608X-101-203LF-ND
4608X101203LF
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Liczba rezystorów:7
Ilość Pins:8
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:12 Weeks
Numer części producenta:4608X-101-203LF
Wysokość - Siedzą (Max):0.200" (5.08mm)
Rozszerzony opis:20k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP
Opis:RES ARRAY 7 RES 20K OHM 8SIP