4605X-101-510LF
4605X-101-510LF
Part Number:
4605X-101-510LF
Producent:
Bourns, Inc.
Opis:
RES ARRAY 4 RES 51 OHM 5SIP
Arkusz danych:
4605X-101-510LF.pdf
Wprowadzenie
Kupować 4605X-101-510LF z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±2%
Współczynnik temperaturowy:±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:5-SIP
Rozmiar / Wymiar:0.498" L x 0.098" W (12.65mm x 2.49mm)
Seria:4600X
Oporność (Ohm):51
Moc na element:200mW
Opakowania:Bulk
Package / Case:5-SIP
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Liczba rezystorów:4
Ilość Pins:5
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:12 Weeks
Numer części producenta:4605X-101-510LF
Wysokość - Siedzą (Max):0.200" (5.08mm)
Rozszerzony opis:51 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed Resistor Network/Array ±100ppm/°C 5-SIP
Opis:RES ARRAY 4 RES 51 OHM 5SIP