450HXC270MEFCSN30X45
450HXC270MEFCSN30X45
Part Number:
450HXC270MEFCSN30X45
Producent:
Rubycon
Opis:
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Arkusz danych:
1.450HXC270MEFCSN30X45.pdf2.450HXC270MEFCSN30X45.pdf
Wprowadzenie
Kupować 450HXC270MEFCSN30X45 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.181" Dia (30.00mm)
Seria:HXC
tętnienia prądu:2.18A
Polaryzacja:-
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:450HXC270MEFCSN30X45
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.850" (47.00mm)
Rozszerzony opis:270µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Pojemność:270µF