4310M-102-121LF
4310M-102-121LF
Part Number:
4310M-102-121LF
Producent:
Bourns, Inc.
Opis:
RES ARRAY 5 RES 120 OHM 10SIP
Arkusz danych:
4310M-102-121LF.pdf
Wprowadzenie
Kupować 4310M-102-121LF z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±2%
Współczynnik temperaturowy:±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:10-SIP
Rozmiar / Wymiar:0.984" L x 0.085" W (24.99mm x 2.16mm)
Seria:4300M
Oporność (Ohm):120
Moc na element:400mW
Opakowania:Tube
Package / Case:10-SIP
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Liczba rezystorów:5
Ilość Pins:10
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:4310M-102-121LF
Wysokość - Siedzą (Max):0.250" (6.35mm)
Rozszerzony opis:120 Ohm ±2% 400mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP
Opis:RES ARRAY 5 RES 120 OHM 10SIP