420MXK390MEFCSN30X35
420MXK390MEFCSN30X35
Part Number:
420MXK390MEFCSN30X35
Producent:
Rubycon
Opis:
CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Arkusz danych:
1.420MXK390MEFCSN30X35.pdf2.420MXK390MEFCSN30X35.pdf
Wprowadzenie
Kupować 420MXK390MEFCSN30X35 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:420V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.181" Dia (30.00mm)
Seria:MXK
tętnienia prądu:1.82A
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tray
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:1189-2630
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:420MXK390MEFCSN30X35
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.457" (37.00mm)
Rozszerzony opis:390µF 420V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Pojemność:390µF