420BXW47MEFR10X45
420BXW47MEFR10X45
Part Number:
420BXW47MEFR10X45
Producent:
Rubycon
Opis:
PENCIL CAP
Dostępna Ilość:
14602 Pieces
Arkusz danych:
1.420BXW47MEFR10X45.pdf
2.420BXW47MEFR10X45.pdf
Zapytanie ofertowe
Wprowadzenie
BYCHIPS jest dystrybutorem zaopatrzenia dla
420BXW47MEFR10X45 e-mailem, otrzymasz najlepszą cenę zgodnie z planem.
Kupować
420BXW47MEFR10X45 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Seria:
Standardowy czas oczekiwania producenta:
16 Weeks
Numer części producenta:
420BXW47MEFR10X45
Rozszerzony opis:
Aluminum Capacitors
Opis:
PENCIL CAP
Email:
[email protected]
Szybkie zapytanie ofertowe
Part Number
Ilość
Firma
E-mail
Telefon
Komentarze
Podobne zamienne do
420BXW47MEFR10X45
Obraz
Producenci
Widok
420BXW47MEFR12.5X30
Rubycon
Zapytanie ofertowe
420BXW56MEFR18X20
420BXW82MEFC12.5X50
CAP ALUM 82UF 20% 420V RADIAL