400QXW39MEFC10X35
Part Number:
400QXW39MEFC10X35
Producent:
Rubycon
Opis:
CAP ALUM 39UF 20% 400V RADIAL
Arkusz danych:
1.400QXW39MEFC10X35.pdf2.400QXW39MEFC10X35.pdf
Wprowadzenie
Kupować 400QXW39MEFC10X35 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:400V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:QXW
tętnienia prądu:370mA
Polaryzacja:-
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:400QXW39MEFC10X35
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.457" (37.00mm)
Rozszerzony opis:39µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 39UF 20% 400V RADIAL
Pojemność:39µF