400BXW12MEFR10X16
400BXW12MEFR10X16
Part Number:
400BXW12MEFR10X16
Producent:
Rubycon
Opis:
CAP ALUM 12UF 20% 400V T/H
Arkusz danych:
1.400BXW12MEFR10X16.pdf2.400BXW12MEFR10X16.pdf
Wprowadzenie
Kupować 400BXW12MEFR10X16 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:400V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:BXW
tętnienia prądu:160mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:1189-3126
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:400BXW12MEFR10X16
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.708" (18.00mm)
Rozszerzony opis:12µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 12UF 20% 400V T/H
Pojemność:12µF