400BXC1.5MEFCT78X11.5
400BXC1.5MEFCT78X11.5
Part Number:
400BXC1.5MEFCT78X11.5
Producent:
Rubycon
Opis:
CAP ALUM 1.5UF 20% 400V RADIAL
Arkusz danych:
1.400BXC1.5MEFCT78X11.5.pdf2.400BXC1.5MEFCT78X11.5.pdf
Wprowadzenie
Kupować 400BXC1.5MEFCT78X11.5 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:400V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.315" Dia (8.00mm)
Seria:BXC
tętnienia prądu:18mA
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:400BXC1.5MEFCT78X11.5
Żywotność @ Temp.:8000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.138" (3.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.532" (13.50mm)
Rozszerzony opis:1.5µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 1.5UF 20% 400V RADIAL
Pojemność:1.5µF