3EZ3.9D2/TR8
3EZ3.9D2/TR8
Part Number:
3EZ3.9D2/TR8
Producent:
Microsemi
Opis:
DIODE ZENER 3.9V 3W DO204AL
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
17719 Pieces
Arkusz danych:
3EZ3.9D2/TR8.pdf
Wprowadzenie
Kupować 3EZ3.9D2/TR8 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz):3.9V
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli:1.2V @ 200mA
Tolerancja:±2%
Dostawca urządzeń Pakiet:DO-204AL (DO-41)
Seria:-
Moc - Max:3W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:DO-204AL, DO-41, Axial
temperatura robocza:-65°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:3EZ3.9D2/TR8
Impedancja (Max) (Zzt):4.5 Ohm
Rozszerzony opis:Zener Diode 3W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Opis:DIODE ZENER 3.9V 3W DO204AL
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr:80µA @ 1V