350HFG1500MBN45X65
350HFG1500MBN45X65
Part Number:
350HFG1500MBN45X65
Producent:
Rubycon
Opis:
CAP ALUM 1500UF 20% 350V SNAP
Arkusz danych:
1.350HFG1500MBN45X65.pdf2.350HFG1500MBN45X65.pdf
Wprowadzenie
Kupować 350HFG1500MBN45X65 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:350V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.772" Dia (45.00mm)
Seria:HFG
tętnienia prądu:4.62A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - 4 Lead
Inne nazwy:1189-3254
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:350HFG1500MBN45X65
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.886" (22.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):2.638" (67.00mm)
Rozszerzony opis:1500µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - 4 Lead 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 1500UF 20% 350V SNAP
Pojemność:1500µF