Kupować 32100800021 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 250V |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.205" Dia x 0.984" L (5.20mm x 25.00mm) |
| Seria: | 321 |
| Czas odpowiedzi: | Medium |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Cartridge, Non-Standard |
| Inne nazwy: | 3210080002 |
| temperatura robocza: | -25°C ~ 70°C |
| Rodzaj mocowania: | Holder |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | 0.015 |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 17 Weeks |
| Numer części producenta: | 32100800021 |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| cechy: | Indicating |
| Opis: | FUSE CRTRDGE 80MA 250VAC NON STD |
| Aktualna ocena: | 80mA |
| Klasa: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 80A |
| Zatwierdzenia: | - |
| Aplikacje: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |