2EZ62D5DO41E3
2EZ62D5DO41E3
Part Number:
2EZ62D5DO41E3
Producent:
Microsemi
Opis:
DIODE ZENER 62V 2W DO204AL
Arkusz danych:
2EZ62D5DO41E3.pdf
Wprowadzenie
Kupować 2EZ62D5DO41E3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz):62V
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli:1.2V @ 200mA
Tolerancja:±5%
Dostawca urządzeń Pakiet:DO-204AL (DO-41)
Seria:-
Moc - Max:2W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:DO-204AL, DO-41, Axial
Inne nazwy:2EZ62D5DO41E3MSTR
temperatura robocza:-65°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:2EZ62D5DO41E3
Impedancja (Max) (Zzt):60 Ohm
Rozszerzony opis:Zener Diode 2W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Opis:DIODE ZENER 62V 2W DO204AL
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr:500nA @ 47.1V