2EZ110D2/TR12
2EZ110D2/TR12
Part Number:
2EZ110D2/TR12
Producent:
Microsemi
Opis:
DIODE ZENER 110V 2W DO204AL
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
13925 Pieces
Arkusz danych:
2EZ110D2/TR12.pdf
Wprowadzenie
Kupować 2EZ110D2/TR12 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz):110V
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli:1.2V @ 200mA
Tolerancja:±2%
Dostawca urządzeń Pakiet:DO-204AL (DO-41)
Seria:-
Moc - Max:2W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:DO-204AL, DO-41, Axial
temperatura robocza:-65°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:2EZ110D2/TR12
Impedancja (Max) (Zzt):250 Ohm
Rozszerzony opis:Zener Diode 2W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Opis:DIODE ZENER 110V 2W DO204AL
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr:500nA @ 83.6V