Kupować 2E5PT4.8 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 4800V (4.8kV) |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.813" Dia x 5.600" L (20.64mm x 142.24mm) |
| Seria: | POWR-GARD® |
| Czas odpowiedzi: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Cartridge, Non-Standard |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Holder |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 28 Weeks |
| Numer części producenta: | 2E5PT4.8 |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| cechy: | Indicating |
| Opis: | FUSE CRTRDGE 2A 4.8KVAC NON STD |
| Aktualna ocena: | 2A |
| Klasa: | E |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 50kA |
| Zatwierdzenia: | - |
| Aplikacje: | Transformer Protection |
| Email: | [email protected] |