250VXR1000MEFC30X50
Part Number:
250VXR1000MEFC30X50
Opis:
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Arkusz danych:
1.250VXR1000MEFC30X50.pdf2.250VXR1000MEFC30X50.pdf
Wprowadzenie
Kupować 250VXR1000MEFC30X50 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:250V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.181" Dia (30.00mm)
Seria:VXR
tętnienia prądu:2.2A @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Numer części producenta:250VXR1000MEFC30X50
Żywotność @ Temp.:7000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):2.047" (52.00mm)
Rozszerzony opis:1000µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Pojemność:1000µF