250VXH1000MEFC35X35
Part Number:
250VXH1000MEFC35X35
Opis:
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Arkusz danych:
1.250VXH1000MEFC35X35.pdf2.250VXH1000MEFC35X35.pdf
Wprowadzenie
Kupować 250VXH1000MEFC35X35 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:250V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.378" Dia (35.00mm)
Seria:VXH
tętnienia prądu:2.38A @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Numer części producenta:250VXH1000MEFC35X35
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.457" (37.00mm)
Rozszerzony opis:1000µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Pojemność:1000µF