250VXG220MEFCSN22X25
250VXG220MEFCSN22X25
Part Number:
250VXG220MEFCSN22X25
Producent:
Rubycon
Opis:
CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
Arkusz danych:
1.250VXG220MEFCSN22X25.pdf2.250VXG220MEFCSN22X25.pdf
Wprowadzenie
Kupować 250VXG220MEFCSN22X25 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:250V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.866" Dia (22.00mm)
Seria:VXG
tętnienia prądu:970mA
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:1189-2011
250VXG220MEFCSN22X25-ND
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:250VXG220MEFCSN22X25
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.063" (27.00mm)
Rozszerzony opis:220µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
Pojemność:220µF