250USG1500MEFCSN30X50
250USG1500MEFCSN30X50
Part Number:
250USG1500MEFCSN30X50
Producent:
Rubycon
Opis:
CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
Arkusz danych:
1.250USG1500MEFCSN30X50.pdf2.250USG1500MEFCSN30X50.pdf
Wprowadzenie
Kupować 250USG1500MEFCSN30X50 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:250V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.181" Dia (30.00mm)
Seria:USG
tętnienia prądu:4.25A
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:1189-3833
250USG1500MEFCSN30X50-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:250USG1500MEFCSN30X50
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):2.047" (52.00mm)
Rozszerzony opis:1500µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
Pojemność:1500µF