250MXG1800MEFCSN35X50
250MXG1800MEFCSN35X50
Part Number:
250MXG1800MEFCSN35X50
Producent:
Rubycon
Opis:
CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP
Arkusz danych:
1.250MXG1800MEFCSN35X50.pdf2.250MXG1800MEFCSN35X50.pdf
Wprowadzenie
Kupować 250MXG1800MEFCSN35X50 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:250V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.378" Dia (35.00mm)
Seria:MXG
tętnienia prądu:2.7A
Polaryzacja:-
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:250MXG1800MEFCSN35X50
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):2.047" (52.00mm)
Rozszerzony opis:1800µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP
Pojemność:1800µF