2220Y2000223JDR
Part Number:
2220Y2000223JDR
Producent:
Knowles / Syfer
Opis:
CAP CER 0.022UF 200V X7R 2220
Arkusz danych:
2220Y2000223JDR.pdf
Wprowadzenie
Kupować 2220Y2000223JDR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:200V
Tolerancja:±5%
Grubość (maks):0.098" (2.50mm)
Współczynnik temperaturowy:X7R (2R1)
Rozmiar / Wymiar:0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Seria:FlexiCap™
oceny:AEC-Q200
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:2220 (5750 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:2220Y2000223JDR
Lead Style:-
Główny odstęp:-
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Soft Termination, Epoxy Mountable, High Temperature
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:0.022µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
Opis:CAP CER 0.022UF 200V X7R 2220
Pojemność:0.022µF