2220J5000472KFR
Part Number:
2220J5000472KFR
Opis:
CAP CER 4700PF 500V C0G/NP0 2220
Arkusz danych:
2220J5000472KFR.pdf
Wprowadzenie
Kupować 2220J5000472KFR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:500V
Tolerancja:±10%
Grubość (maks):0.098" (2.50mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Package / Case:2220 (5750 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:2220J5000472KFR
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:4700pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
Opis:CAP CER 4700PF 500V C0G/NP0 2220
Pojemność:4700pF