2220J2000394MDR
Part Number:
2220J2000394MDR
Opis:
CAP CER 0.39UF 200V X7R 2220
Arkusz danych:
2220J2000394MDR.pdf
Wprowadzenie
Kupować 2220J2000394MDR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:200V
Tolerancja:±20%
Grubość (maks):0.098" (2.50mm)
Współczynnik temperaturowy:X7R (2R1)
Rozmiar / Wymiar:0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Seria:-
oceny:AEC-Q200
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:2220 (5750 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:2220J2000394MDR
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:0.39µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
Opis:CAP CER 0.39UF 200V X7R 2220
Pojemność:0.39µF