1N5950AP/TR12
1N5950AP/TR12
Part Number:
1N5950AP/TR12
Opis:
DIODE ZENER 110V 1.5W DO204AL
Dostępna Ilość:
12834 Pieces
Arkusz danych:
1N5950AP/TR12.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1N5950AP/TR12 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz):110V
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli:1.2V @ 200mA
Tolerancja:±10%
Dostawca urządzeń Pakiet:DO-204AL (DO-41)
Seria:-
Moc - Max:1.5W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:DO-204AL, DO-41, Axial
temperatura robocza:-65°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:1N5950AP/TR12
Impedancja (Max) (Zzt):300 Ohm
Rozszerzony opis:Zener Diode 1.5W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Opis:DIODE ZENER 110V 1.5W DO204AL
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr:1µA @ 83.6V