1N5337/TR12
Part Number:
1N5337/TR12
Producent:
Microsemi
Opis:
DIODE ZENER 4.7V 5W T18
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
17558 Pieces
Arkusz danych:
1N5337/TR12.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1N5337/TR12 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz):4.7V
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli:1.2V @ 1A
Tolerancja:±20%
Dostawca urządzeń Pakiet:T-18
Seria:-
Moc - Max:5W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:T-18, Axial
temperatura robocza:-65°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:1N5337/TR12
Impedancja (Max) (Zzt):2 Ohm
Rozszerzony opis:Zener Diode 5W ±20% Through Hole T-18
Opis:DIODE ZENER 4.7V 5W T18
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr:5µA @ 1V