1812Y2500331FFR
Part Number:
1812Y2500331FFR
Opis:
CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 1812
Arkusz danych:
1812Y2500331FFR.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1812Y2500331FFR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:250V
Tolerancja:±1%
Grubość (maks):0.098" (2.50mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Seria:FlexiCap™
oceny:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1812 (4532 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1812Y2500331FFR
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:330pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Opis:CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 1812
Pojemność:330pF