1812Y2000562FFT
Part Number:
1812Y2000562FFT
Opis:
CAP CER 5600PF 200V C0G/NP0 1812
Arkusz danych:
1812Y2000562FFT.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1812Y2000562FFT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:200V
Tolerancja:±1%
Grubość (maks):0.098" (2.50mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Seria:FlexiCap™
oceny:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1812 (4532 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1812Y2000562FFT
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:5600pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Opis:CAP CER 5600PF 200V C0G/NP0 1812
Pojemność:5600pF