1812Y2000561GFR
Part Number:
1812Y2000561GFR
Opis:
CAP CER 560PF 200V C0G/NP0 1812
Arkusz danych:
1812Y2000561GFR.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1812Y2000561GFR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:200V
Tolerancja:±2%
Grubość (maks):0.098" (2.50mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Seria:FlexiCap™
oceny:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1812 (4532 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1812Y2000561GFR
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:560pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Opis:CAP CER 560PF 200V C0G/NP0 1812
Pojemność:560pF