1812J2500121FFT
Part Number:
1812J2500121FFT
Opis:
CAP CER 120PF 250V C0G/NP0 1812
Arkusz danych:
1812J2500121FFT.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1812J2500121FFT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:250V
Tolerancja:±1%
Grubość (maks):0.098" (2.50mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Seria:-
oceny:-
Opakowania:-
Package / Case:1812 (4532 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1812J2500121FFT
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:120pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Opis:CAP CER 120PF 250V C0G/NP0 1812
Pojemność:120pF