1812J2000472GFT
Part Number:
1812J2000472GFT
Producent:
Knowles / Syfer
Opis:
CAP CER 4700PF 200V C0G/NP0 1812
Arkusz danych:
1812J2000472GFT.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1812J2000472GFT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:200V
Tolerancja:±2%
Grubość (maks):0.098" (2.50mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Seria:-
oceny:-
Opakowania:-
Package / Case:1812 (4532 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:1812J2000472GFT
Lead Style:-
Główny odstęp:-
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Epoxy Mountable, High Temperature
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:4700pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Opis:CAP CER 4700PF 200V C0G/NP0 1812
Pojemność:4700pF