1808Y2000100FFT
Part Number:
1808Y2000100FFT
Opis:
CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 1808
Arkusz danych:
1808Y2000100FFT.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1808Y2000100FFT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:200V
Tolerancja:±1%
Grubość (maks):0.079" (2.00mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Seria:FlexiCap™
oceny:-
Opakowania:-
Package / Case:1808 (4520 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1808Y2000100FFT
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:10pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Opis:CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 1808
Pojemność:10pF