1808J5000471MDR
Part Number:
1808J5000471MDR
Opis:
CAP CER 470PF 500V X7R 1808
Arkusz danych:
1808J5000471MDR.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1808J5000471MDR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:500V
Tolerancja:±20%
Grubość (maks):0.079" (2.00mm)
Współczynnik temperaturowy:X7R
Rozmiar / Wymiar:0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Seria:-
oceny:AEC-Q200
Opakowania:-
Package / Case:1808 (4520 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1808J5000471MDR
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:470pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
Opis:CAP CER 470PF 500V X7R 1808
Pojemność:470pF