1808J5000470GFR
Part Number:
1808J5000470GFR
Opis:
CAP CER 47PF 500V C0G/NP0 1808
Arkusz danych:
1808J5000470GFR.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1808J5000470GFR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:500V
Tolerancja:±2%
Grubość (maks):0.079" (2.00mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Seria:-
oceny:-
Opakowania:-
Package / Case:1808 (4520 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1808J5000470GFR
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:47pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Opis:CAP CER 47PF 500V C0G/NP0 1808
Pojemność:47pF