1808J2500102FFR
Part Number:
1808J2500102FFR
Opis:
CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 1808
Arkusz danych:
1808J2500102FFR.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1808J2500102FFR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:250V
Tolerancja:±1%
Grubość (maks):0.079" (2.00mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Seria:-
oceny:-
Opakowania:-
Package / Case:1808 (4520 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1808J2500102FFR
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:1000pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Opis:CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 1808
Pojemność:1000pF