1808J0100102JXT
Part Number:
1808J0100102JXT
Producent:
Knowles / Syfer
Opis:
CAP CER 1808
Arkusz danych:
1808J0100102JXT.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1808J0100102JXT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:10V
Tolerancja:±5%
Grubość (maks):0.079" (2.00mm)
Współczynnik temperaturowy:X7R (2R1)
Rozmiar / Wymiar:0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Seria:-
oceny:AEC-Q200
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1808 (4520 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:1808J0100102JXT
Lead Style:-
Główny odstęp:-
Wysokość - Siedzą (Max):-
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:1000pF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
Opis:CAP CER 1808
Pojemność:1000pF