Kupować 170M2717 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 690V |
| Rozmiar / Wymiar: | 2.126" L x 1.181" W x 1.890" H (54.00mm x 30.00mm x 48.00mm) |
| Seria: | - |
| Czas odpowiedzi: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Rectangular, Blade |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Bolt Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | 3400 |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 8 Weeks |
| Numer części producenta: | 170M2717 |
| Typ bezpiecznika: | Square |
| cechy: | Indicating |
| Opis: | FUSE SQ 200A 690VAC RECTANGULAR |
| Aktualna ocena: | 200A |
| Klasa: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 200kA |
| Zatwierdzenia: | CE, CSA, UR |
| Aplikacje: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |