16SVPC270M
16SVPC270M
Part Number:
16SVPC270M
Producent:
Panasonic
Opis:
CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V SMD
Wprowadzenie
Kupować 16SVPC270M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:16V
Rodzaj:Polymer
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rozmiar / Wymiar:0.315" Dia (8.00mm)
Seria:OS-CON™, SVPC
Ripple Current - niska częstotliwość:203.5mA @ 120Hz
Pulsujący prąd - wysoka częstotliwość:4.07A @ 100kHz
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial, Can - SMD
Inne nazwy:P16471TR
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:16SVPC270M
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:-
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.472" (12.00mm)
Rozszerzony opis:270µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 16 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):16 mOhm
Opis:CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V SMD
Pojemność:270µF