16SEPC150MD+S
16SEPC150MD+S
Part Number:
16SEPC150MD+S
Opis:
CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V T/H
Wprowadzenie
Kupować 16SEPC150MD+S z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:16V
Rodzaj:Polymer
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.315" Dia (8.00mm)
Seria:OS-CON™, SEPC
Ripple Current - niska częstotliwość:161mA @ 120Hz
Pulsujący prąd - wysoka częstotliwość:3.22A @ 100kHz
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:16SEPC150MD+S
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.138" (3.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.276" (7.00mm)
Rozszerzony opis:150µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 22 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):22 mOhm
Opis:CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V T/H
Pojemność:150µF