16SEP330M
16SEP330M
Part Number:
16SEP330M
Producent:
Panasonic
Opis:
CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H
Arkusz danych:
16SEP330M.pdf
Wprowadzenie
Kupować 16SEP330M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:16V
Rodzaj:Polymer
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:OS-CON™, SEP
Ripple Current - niska częstotliwość:236mA @ 120Hz
Pulsujący prąd - wysoka częstotliwość:4.72A @ 100kHz
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:P16288
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:16SEP330M
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.512" (13.00mm)
Rozszerzony opis:330µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 16 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):16 mOhm
Opis:CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H
Pojemność:330µF