16PK10000MEFC16X31.5
16PK10000MEFC16X31.5
Part Number:
16PK10000MEFC16X31.5
Producent:
Rubycon
Opis:
CAP ALUM 10000UF 20% 16V RADIAL
Arkusz danych:
1.16PK10000MEFC16X31.5.pdf2.16PK10000MEFC16X31.5.pdf
Wprowadzenie
Kupować 16PK10000MEFC16X31.5 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:16V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.630" Dia (16.00mm)
Seria:PK
tętnienia prądu:2.66A
Polaryzacja:-
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:16PK10000MEFC16X31.5
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.319" (33.50mm)
Rozszerzony opis:10000µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 10000UF 20% 16V RADIAL
Pojemność:10000µF