16MXC27000MEFC25X40
Part Number:
16MXC27000MEFC25X40
Producent:
Rubycon
Opis:
CAP ALUM 27000UF 20% 16V SNAP
Arkusz danych:
1.16MXC27000MEFC25X40.pdf2.16MXC27000MEFC25X40.pdf
Wprowadzenie
Kupować 16MXC27000MEFC25X40 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:16V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.984" Dia (25.00mm)
Seria:MXC
tętnienia prądu:3.85A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:16MXC27000MEFC25X40
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.654" (42.00mm)
Rozszerzony opis:27000µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 27000UF 20% 16V SNAP
Pojemność:27000µF