Kupować 160NHG01B z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 250V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 500V |
| Rozmiar / Wymiar: | 2.953" L x 1.181" W x 1.969" H (75.00mm x 30.00mm x 50.00mm) |
| Seria: | - |
| Czas odpowiedzi: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Rectangular, Blade |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Holder |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | 62000 |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | 160NHG01B |
| Typ bezpiecznika: | Square |
| cechy: | Indicating |
| Opis: | FUSE SQUARE 160A 500VAC/250VDC |
| Aktualna ocena: | 160A |
| Klasa: | NH |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 120kA |
| Zatwierdzenia: | VDE |
| Aplikacje: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |