160MXG1500MEFC25X45
Part Number:
160MXG1500MEFC25X45
Producent:
Rubycon
Opis:
CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP
Arkusz danych:
1.160MXG1500MEFC25X45.pdf2.160MXG1500MEFC25X45.pdf
Wprowadzenie
Kupować 160MXG1500MEFC25X45 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:160V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.984" Dia (25.00mm)
Seria:MXG
tętnienia prądu:2.8A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:160MXG1500MEFC25X45
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.850" (47.00mm)
Rozszerzony opis:1500µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP
Pojemność:1500µF