1210Y0100562KXT
Part Number:
1210Y0100562KXT
Opis:
CAP CER 1210
Arkusz danych:
1210Y0100562KXT.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1210Y0100562KXT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:10V
Tolerancja:±10%
Grubość (maks):0.079" (2.00mm)
Współczynnik temperaturowy:X7R (2R1)
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria:FlexiCap™
oceny:AEC-Q200
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1210 (3225 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1210Y0100562KXT
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:5600pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric)
Opis:CAP CER 1210
Pojemność:5600pF