1210Y0100183FCR
Part Number:
1210Y0100183FCR
Producent:
Knowles / Syfer
Opis:
CAP CER 1210
Arkusz danych:
1210Y0100183FCR.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1210Y0100183FCR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:10V
Tolerancja:±1%
Grubość (maks):0.079" (2.00mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria:FlexiCap™
oceny:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1210 (3225 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:1210Y0100183FCR
Lead Style:-
Główny odstęp:-
Wysokość - Siedzą (Max):-
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:0.018µF ±1% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
Opis:CAP CER 1210
Pojemność:0.018µF