Kupować 1210L005WR z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Max: | 30V |
|---|---|
| Rodzaj: | Polymeric |
| Czas Trip: | 1.5s |
| Grubość (maks): | 0.049" (1.25mm) |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm) |
| Seria: | POLY-FUSE®, 1210L |
| Odporność - post Trip (R1) (maks.): | 50 Ohm |
| Odporność - początkowa (Ri) (min): | 3.6 Ohm |
| Odporność - 25 ° C (Typ): | - |
| oceny: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 1210 (3225 Metric), Concave |
| Inne nazwy: | 1210L005WR-ND F2999TR |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | 1210L005WR |
| Główny odstęp: | - |
| Wysokość - Siedzą (Max): | - |
| Rozszerzony opis: | PTC Resettable Fuse 30V Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric), Concave |
| Opis: | PTC RESET 30V .050A SMD 1210 |
| Obecny - Trip (It): | 150mA |
| Obecny - Max: | 10A |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks): | 50mA |
| Zatwierdzenia: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |