1210J1004P70BCR
Part Number:
1210J1004P70BCR
Opis:
CAP CER 1210
Arkusz danych:
1210J1004P70BCR.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1210J1004P70BCR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:100V
Tolerancja:±0.1pF
Grubość (maks):0.079" (2.00mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case:1210 (3225 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1210J1004P70BCR
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:4.7pF ±0.1pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
Opis:CAP CER 1210
Pojemność:4.7pF