1206Y5000272KDT
Part Number:
1206Y5000272KDT
Opis:
CAP CER 2700PF 500V X7R 1206
Arkusz danych:
1206Y5000272KDT.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1206Y5000272KDT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:500V
Tolerancja:±10%
Grubość (maks):0.063" (1.60mm)
Współczynnik temperaturowy:X7R
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria:FlexiCap™
oceny:AEC-Q200
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1206 (3216 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1206Y5000272KDT
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Epoxy Mountable, High Temperature
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:2700pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Opis:CAP CER 2700PF 500V X7R 1206
Pojemność:2700pF