1206Y5000223KST
1206Y5000223KST
Part Number:
1206Y5000223KST
Opis:
CAP CER 0.022UF 500V X7R 1206
Arkusz danych:
1206Y5000223KST.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1206Y5000223KST z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:500V
Tolerancja:±10%
Grubość (maks):0.063" (1.60mm)
Współczynnik temperaturowy:X7R
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria:FlexiCap™
oceny:AEC-Q200
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1206 (3216 Metric)
Inne nazwy:1608-1070-2
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:9 Weeks
Numer części producenta:1206Y5000223KST
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Soft Termination
Rozszerzony opis:0.022µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Opis:CAP CER 0.022UF 500V X7R 1206
Pojemność:0.022µF