1206Y2500102KCT
Part Number:
1206Y2500102KCT
Opis:
CAP CER 1206
Arkusz danych:
1206Y2500102KCT.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1206Y2500102KCT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:250V
Tolerancja:±10%
Grubość (maks):0.063" (1.60mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria:FlexiCap™
oceny:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1206 (3216 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1206Y2500102KCT
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:1000pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Opis:CAP CER 1206
Pojemność:1000pF